Hakkımızda

 

hakkimizda

Finansal Eksen, denetim ve danışmanlık alanında geniş deneyime sahip denetçiler tarafından kurulmuştur. Sorumlu denetçilerimiz, 2000 yılından itibaren ulusal düzeyde faaliyet gösteren KGK, SPK, BDDK, EPDK ve Sivil Havacılık düzenlemelerine tabi çok sayıda kuruluşun KGK ve SPK düzenlemeleri, UMS/UFRS – TMS/TFRS ’na uygun olarak hazırlanmış mali tablolarının Bağımsız Denetiminde görev almıştır.

Finansal Eksen, 2000 yılından bu yana  ulusal ve bölgesel düzeyde faaliyet gösteren kuruluşlara, sektörel uzmanlık ve mesleki deneyim ile denetim, danışmanlık  ve eğitim alanlarında hizmetler sunmaktadır.

Kuruluşumuz yeterliliğinin saptanması sonucu, KGK tarafından BDK/2014/134 sicil numarası ile “ KAYİK Dâhil Bağımsız Denetim ” alanında yetkilendirilmiş Bağımsız Denetim Kuruluşu’dur.

Finansal Eksen bu faaliyetlerinin yanı sıra; bünyesindeki 3568 Sayılı Kanun kapsamında yetkilendirilmiş uzman kadrosuyla Vergi ve Mali Hukuk alanında da geniş kapsamlı hizmetler  vermektedir.

Akreditasyon;

Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu (KGK)

http://denkur.kgk.gov.tr/

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 

http://www.spk.gov.tr/apps/msd/iletisim.aspx?submenuheader=9

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK)

https://www.bddk.org.tr/WebSitesi/turkce/Kuruluslar/Bagimsiz_Denetim_Kuruluslari/Odeme_Kuruluslarinda_Denetim_Yapmaya_Yetkili_Kuruluslar.aspx

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP)

https://www.kap.org.tr/tr/sirketler/BDK

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB)

 

3305

 

 

logomuz
Finansal Eksen Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş.
Finansal Eksen Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti.
Finansal Eksen Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ltd. Şti.
“Finansal Eksen”  marka adı ve “Finansal Eksen” ağını kullanmaktadır.